Vali Köksal Şakalar Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisinin Açılış Törenine Katıldı

Sayın Sinop Valisi Köksal Şakalar, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Çok Amaçlı Salonunda gerçekleşen Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisinin Açılış Törenine katıldı.

Açılış Töreni öncesinde Halk Oyunları gösterisi gerçekleştirildi. Ardından Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile programa başlandı. Daha sonra Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Turgay Altun bir konuşma yaptı.

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Turgay Altun’un konuşmasının akabinde Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisinin Açılış kurdelasını Vali Köksal Şakalar ve Protokol üyeleri birlikte kestiler.

Açılış kurdelasının kesilmesinden sonra Vali Köksal Şakalar, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açılan kurslarda yapılan ürünlerin sergilendiği standları gezerek, yapılan ürünler hakkında bilgiler aldı ve ürünleri inceledi. Sergilenen ürünlerin hepsini çok beğendiğini, ürünleri incelerken çok keyif aldığını ve herkesin mutlaka sergiyi gezmesi gerektiğini belirten Sayın Vali Köksal Şakalar, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Turgay Altun ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Öğretmen ve kursiyerlerini yaptıkları bu başarılı çalışmalardan dolayı tebrik etti.

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Çok Amaçlı Salonunda gerçekleşen Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisinin Açılış Törenine Vali Köksal Şakalar’ın yanı sıra, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Halil Altıntaş, İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, İl Defterdarı Naci Günaydın, İl Milli Eğitim Müdür V. Davut Kaya, Kurum Müdürleri, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü İdareci, Öğretmen ve Personelleri ile kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest