MİLLETİMİZ TARİHİN AKIŞINI DEĞİŞTİRDİ!

Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısı ile yayınladığı mesajda; “15 Temmuz Demokrasi Destanı, milli hafızamızdan asla silinmeyecek kadar büyük bir öneme sahiptir” dedi.

Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısı ile mesaj yayınladı. Kılıçaslan; “üzerinde sere serpe gezindiğimiz toprağın her bir metrekaresi hürriyet ve istiklale kendisini adamış nice kahramanın şehit kanıyla vatanlaştırılmıştır. Ümmeti İslam bugünlere nice şehitler vererek gelmiştir.

Aziz milletimizin Dünya Demokrasi Tarihi’ne kanıyla, canıyla yazdığı 15 Temmuz Demokrasi Destanı, milli hafızamızdan asla silinmeyecek kadar büyük bir öneme sahiptir. Bu karanlık gece milletimizin tarihte yaşadığı en yıkıcı ve en tehlikeli saldırı olarak hala hafızalardaki tazeliğini korumaktadır.

Darbecilerin ihanet planını ters yüz eden aziz milletimiz, hür ve bağımsız yaşama iradesini bir kez daha bütün dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz akşamı ülkeyi ele geçirmek isteyen silahlı canilere, tanklara, uçaklara karşı canını siper ederek tarihin akışını değiştiren milletimiz, bugünü hafızalara ‘milli direniş destanı’ olarak kazımayı başarmıştır” dedi.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest