ÜSTYAPI’DA EKSİK KALMAYACAK!

Durağan Belediye Başkanı Ahmet KILIÇASLAN, altyapı çalışmalarının bitmesiyle birlikte üstyapının da hızlı bir şekilde bitmesi için çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi.
KILIÇASLAN yaptığı değerlendirmede: “Vatandaşımızın sorunsuz ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. İlçemiz Buzluk Mahallesi Menekşe, Cihangir ve Fırat sokakta Asfalt alt zemin çalışmalarına başladık. İlçemizin her köşesinde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bütün mahallelerimizin eksikliklerini yerinde tespit etmiş durumdayız ve çok hassas bir şekilde çalışarak hepsini de en kısa zamanda çözüme kavuşturmuş olacağız. Durağan sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere asfalt ve parke hizmetini de götüreceğiz. Durağan’da asfaltlanmamış, parke yapılmamış yol ve sokak bırakmayacağız “ dedi.
Yeni yapılan Durağan Devlet Hastanesine alternatif bir yol olan ve Durağan’ın tek meslek yüksekokulu olan eski Halk Eğitim Merkezi yanoından geçen stabilize yolda asfalt yola kavuşuyor. Bağlantı yolları ve ara sokaklarda da asfaltlasma çalımalarına hız verene Kılıçaslan katkı ve desteklerinden Desteklerinden dolayı Milletvekili Dr.Nazım Maviş’e İl Başkanı Uğur Giresun’’la Karayolları Bölge Müdürü Murat Gönenli ve İlçe Kaymakamı Osman Çelikkol’a teşekkür etti. Kılıçaslan, “Hizmet için yaptığımız bu çalışmalarda kurumlardan gerekli desteği almamız noktasında yardımcı olan tüm kurumlara teşekkür ediyorum. Amacımız belediyemize ciddi bir külfet getirecek olan üst yapı çalışmalarında bölgemizde çalışmaları devam eden karayolları, şantiyeler ve diğer kurumların ekipmanlarından, onların çalışmalarını aksatmadan faydalanarak bu külfeti en az seviyeye indirmek” dedi.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest