Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu, Vali Köksal Şakalar Ve Eşi Müslime Şakalar Hanımefendi’nin Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

Cumhuriyetin kuruluşunun 96. Yıldönümü münasebetiyle Sinop Valisi Köksal Şakalar ve Eşi Müslime Şakalar’ın ev sahipliğinde, Cumhuriyet Resepsiyonu düzenlendi.

Polis Evi’nde düzenlenen Resepsiyona, Askerlik Şubesi Başkanı ve Garnizon Komutanı Personel Bnb. Cevdet Alper Batu, Belediye Başkanı Barış Ayhan, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Faruk Kıl, Sinop Barosu Başkanı Hicran Kandemir, Vali Yardımcıları Abdullah Şahin ve Murat Girgin, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Cahit Şahin, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Hakan Başakcı, 72. Sahil Güvenlik Bot Komutanı S.G. Yüzbaşı Koray Kemiksiz, İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, Kurum Müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri, İl Genel Meclisi Üyeleri, Muhtarlar, Şehit yakınları ve Gaziler, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ve çok sayıda davetli eşleriyle birlikte katıldı.

Resepsiyonda Vali Köksal Şakalar ve Eşi Müslime Şakalar, masaları dolaşarak misafirleriyle sohbet ederek. Cumhuriyet Bayramını kutladılar.29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. yılı pastası Sinop Valisi Köksal Şakalar ve Eşi Müslime Şakalar ve Protokol üyeleri ve eşleri tarafından kesildi.Resepsiyona katılan davetliler, Sinop İMKB Şehit Ertan Yılmaztürk Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinden oluşan orkestranın seslendirdiği şarkılara ve marşlara eşlik ettiler.
Cumhuriyet Resepsiyonu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. yılı pastasının kesilmesinin ardından sona erdi.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest