GRATiS’TEN AÇIKLAMA

Dodo Plus tarafında basınla yapılan toplantı sonrası yaptığımız haberlerde , Dodo Plus Alış Veriş Merkezi’nde Gratis mağazasının 2020 yılı Şubat ayında hizmete açılacağı belirtiliyordu. Gratis açıklama yaparak “Gratis olarak şu an böyle bir planımız yoktur” dedi.

gratisten açıklama ile ilgili görsel sonucu

14 Kasım 2019 tarihinde gazetemiz Şehir gazetesinde ve sitemizde yayımlanan yatırımcı Hamit Çelik ve avukatı ile birlikte basına yaptığı toplantıda içinde lüks bir restorantın yer alacağı ve 2020 yılı Şubat ayında aralarında GRATİS’in de bulunduğu seçkin firmaların mini AVM’de hizmet vereceklerini belirttiği açıklama ‘BOYABAT’A İNANILMAZ YATIRIM’ başlığı ile verilmişti.

Gazetemizde ve sitemizde yer alan ‘BOYABAT’A İNANILMAZ YATIRIM’ başlıklı haberimiz üzerine Gratis Markası  Basın Danışmanlığından bir  açıklama geldi.  Söz konusu açıklama şu şekilde: ‘‘Haberde, Dodo Plus Alış Veriş Merkezi’nde Gratis mağazasının 2020 yılı Şubat ayında hizmete açılacağı belirtiliyor. Gratis olarak şu an böyle bir planımız yoktur ve bu haber kamuoyu nezdinde yanlış anlaşılmaya neden olmaktadır.’’ ifadelerine yer verildi.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest