DURAĞANSPOR LİGDE YERİNİ ALDI… FİKSTÜR ÇEKİLDİ… DURAĞAN SEVDALILARI STADYUM SİZİ BEKLİYOR..

Durağanspor amatör lige katılma kararı verdi. Bu yıl U19 ligine de ilk kez katılan Durağanspor buradaki mücadelesini sürdürürken bu yıl katılmayı düşünmediği amatör lige gençlerin katılma isteği ve arzusu üzerine tekrar gözden geçiren yönetim kurulu lige katılma kararı aldı. 5 Ocak’ta başlayacak olan lig için hazırlıklarını sürdüren Durağanspor Kulüp başkanı Ramazan Çiriş; bu yıl iddialı olduklarını belirtti. Durağanspor kulübü başkanı Çiriş oyuncularında azim ve kararlığına dikkat çekerek Durağanlıları Durağan’ın tek spor kulübü Durağanspor’a sahip çıkmaya çağırdı. Çiriş, “gençler bu yıl söz verdiler; ‘biz sizi yormayacağız bu sene’ demeleri üzerine onların isteğini kırmadım ve bu senede ligde olmaya karar verdik” dedi.
Çiriş , Durağan’ın kabuğunu kırması gerektiğini ifade ederek; “Bu gençlere sahip çıkalım. Kahve köşelerinden kurtarıp Durağan sevdasında buluşturalım, onları sporla tanıştıralım. Durağan hepimizin. İşadamlarımız sivil toplum öğütlerimiz siyasi partilerimiz bize değil Durağan spor kulübüne sahip çıksın meydanlarda konuştuklarını icraatta göstersinler. Bu gençler Durağan için mücadele ediyor. Onlar Durağan adına Diyarbakır’dan, Samsun’dan geliyor Durağanspor adı altında sahada mücadele ederken bunlara sahip çıkmakta bizlere düşüyor, Durağan sevdalılarına düşüyor” açıklamasında bulundu.
Ligde U19’dan katılan gençlerle ve yeni katılımlarla genç ve dinamik bir ekip kurduklarını ifade eden Çiriş; “mücadele hırs ve kararlılıkla Durağanspor’u ligde temsil edecekler. Gençlerimizin spor aşkı, Durağan sevdası ile bu yıl hedefimiz şampiyonluk” dedi.
YANIMIZDA OLMAYA,
BİRLİKTE OLMAYA
ÇAĞIRIYORUZ
Takımı çalıştıran Tarık Cömert ise gençlerin istekli ve heyecanlı olduklarını ifade ederek; “ U19 liginden sonra yönetim kurulumuzun kararı ile ligde de Durağanspor’un mücadele etmesi kararı alındı. Bu yıl takımı çalıştırma görevini de bana verdiler. Takımı en iyi şekilde lige hazırlıyoruz. Yaptığımız antrenmanlarda gençlerin heyecanı, azmi bizi bu yıl şampiyonluğa taşıyacağına inanıyorum. Gençlerin bu inancına azmine Durağan sevdalılarının, yetkililerin,iş adamlarımızın duyarsız kalmamalarını diliyorum: biz Durağan’ı temsil ediyoruz Durağan sevdalılarını da stadyumlarda centilmen bir ruhla takımlarına desteklemeye, yanımızda mücadelemizde birlikte olmaya çağırıyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest