Veteranlarda ilk yarı sona erdi

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Bülent Yelkenci Sezonu Orta Karadeniz Bölgesinde oynanan yedinci hafta maçları ile ilk yarı sona erdi.

2014 yılından itibaren oynanmaya başlanan ve her sene Türkiye’nin farklı illerinde ve bölgelerinde yeni takımlarla Masterler ve Veteranları bir araya getiren Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu 2019-2020 sezonu geçtiğimiz hafta sonu oynanan maçlarla ilk yarıyı tamamladı.

2019-2020 TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu’nun organize ettiği Bülent Yelkenci Sezonu Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi 8 bölgede 57 takımın mücadelesi ile gerçekleşti. TMVFL Bülent Yelkenci Sezonu Orta Karadeniz Bölgesinde hafta sonu oynanan yedinci hafta maçlarında; lider Samsun Masterler FK takımı deplasmanda Boyabat Veteranlar takımını 4-1, Bafra Veteranlar takımı deplasmanda Durağan Veteranlar takımını 3-0, Ünye Şöhretler Masterler takımı ise Ayancık Veteranlar takımını 5-0 yenerek ilk yarının son haftasında üç puanın sahibi oldular. Hafta sonu oynanan karşılaşmalar sonunda takımlar devre arası tatiline girdiler.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest