DURAĞANSPOR, SAHASINDA SİNOPSPOR’U AĞIRLAYACAK

Geçtiğimiz haftalarda Türkeli Belediye Spor‘un Sahasında oynanan deplasman maçından 5-3 mağlup olarak ayrılan Durağan Spor bir hafta boşluğun ardından kendi sahasında Sinop Spor’u ağırlayacak.Uzun bir süre dinlenen ve güç toplayan Durağan Spor takımı bu haftaki maçında galibiyeti hedeflediklerini, kaybettikleri maçların onlar için birer motivasyon kaynağı olarak gördüklerini açıkladılar.

Amatör Ligde 6. haftaya girilirken aldıkları 6 puanla 5. sırada yer alan Durağan Spor 10 puanla 2. sırada yer alan Sinop Spor’u 09 Şubat 2020 Pazar Günü Durağan İlçe Stadında ağırlayacak.1.sıraya yükselmek için çaba gösterecek olan Sinop Spor’a karşı, Durağan Spor ligteki yerini yükseltmeye çalışacak. Bu heyecanlı ve her iki takım için zorlu bir mücadele olacağına benziyor.
Durağanspor Kulüp başkanı Ramazan Çiriş bu haftaki oynanacak olan maçta Durağanlıların sahip çıkmasını isteyerek; “Bizler gerek burdaki mücadelemizde gerekse deplasmanda Durağan’ı temsil ediyoruz. Mücadelemizde Durağan’ı yanımızda görmek desteklerini bilmek, bizlere moral veriyor.Bu haftaki maçımızda Durağanlılar olarak Durağan Spor’u hep birlikte zirveye taşımamız gerek.Bu yolda hem sahada hem saha dışında bize destek olacak tüm Durağanlı hemşehrilerime şimdiden teşekkür eder,rakip takım Sinop Spor’a başarılar dilerim” dedi.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest