TMF, 2020 Kulüpler İstişare Toplantısı Antalya’da Gerçekleştirildi.

TMF, 2020 Kulüpler İstişare Toplantısı Antalya’da Gerçekleştirildi.
Sinop Motor Sporları Kulübü, Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen 2020 Kulüpler İstişare Toplantısına katıldı.
Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından 14-16 Şubat tarihleri arasında Antalya, Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı (ATGV) Eğitim Tesislerinde düzenlenen 2020 Kulüpler İstişare Toplantısına, Sinop’tan Motor Sporları Kulüp başkanı gazeteci Deniz Özen ve Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Uygun katıldı.
Toplantıya, Supersport şampiyonu ve aynı zamanda AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Türkiye Motosiklet Federasyon Başkanı Bekir Yunus Uçar, TMF Yönetim Kurulu Üyeleri, Sinop Motor Sporları ve diğer illerin motosiklet kulüp başkanları katıldı.
2020 Kulüpler İstişare Toplantısında, yeni sezonda yapılması planlanan organizasyonlar ve kulüplerin karşılaştığı zorluklar ile ilgili olarak fikir alışverişinde bulunuldu.
SİNOP’TA SU JETİ ŞAMPİYONASI
Toplantıda söz alan Sinop Motor Sporları Kulüp Başkanı gazeteci Deniz Özen; “ Motosiklet kültürünün her geçen gün kendisini revize ettiğini, Federasyonumuzun da destekleriyle bu kültür ve bilincin daha da gelişeceğine inanıyorum. Bizler, Sinop’ta bir organizasyon düşünülmesi halinde hazır olduğumuzun bilinmesini isteriz.” Dedi.
Türkiye Motosiklet Federasyon Başkanı Bekir Yunus Uçar, Sinop’ta Türkiye Su Jeti Şampiyonası düzenlenebileceğinin müjdesini verdi.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest