ÇOCUKLAR EVDE EĞLENCE ZAMANI !

15 Mayıs 2020 Yapmış olduğu etkinlikler, yarışmalar, bilim ve teknik uygulamalarıyla, internet tabanlı projelerde başarılı ve paylaşımcı bir okul olan Uygur Özay ilkokulu aynı zamanda proje tabanlı e twining uygulamalarına başarılı olduğu için Boyabat ta zirvede çıkmayı başardı.

Okul 20 Nisan – 20 Haziran tarihleri arasında uzaktan eğitim ile öğrencilerin interaktif olarak evde kaliteli zaman geçirmelerini hedeflenen proje çalışmalarına başlandı.Kamuoyu arasında eğitimci kadrosunun başarısı, aktiviteleri başarılı adımları karşısında 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılında Uygur Özay İlkokulunun okul kayıt döneminde patlama olması bekleniyor.

Bu projeyi Türkiye’nin farklı illerinden ve Azerbaycan’dan toplam 11 öğretmen olarak yürütülmektedir.

Bu zorunlu tatil süresince evden çıkamayan çocukların psikolojik yönden rahatlamaları, kendilerini iyi hissetmeli için, evde imkanlar dahilinde yapılabilen, aile katılımının da olduğu eğlenceli aktiviteler planlanmaktadır

Her hafta farklı farklı etkinlikler yaparak Çocukların okula olan özlemlerini bir nebze olsun gidermek isteniyor

Haber merkezi olarak umarız bu proje tüm çocuklara faydalı olur. Çünkü onlar ülkemizin geleceği için çok önemli. Bu zorunlu tatil sürecini hep beraber güzel bir şekilde atlatılacaktır.

https://evdeeglencezamani.blogspot.com/?m=1

 

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest