SİNOP’A 19 MİLYON LİRALIK SPOR YATIRIMI…

Sinop’a 19 milyon liralık spor yatırımı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sinop’ta yapılacak gençlik ve spor yatırımları ile Sinop ve ilçelerinde çok sayıda yeni şampiyonların yetiştirileceğini söyledi.

SİNOP’A 19 MİLYON LİRALIK SPOR YATIRIMI…

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sinop’a 19 milyon liralık gençlik ve spor yatırımı yapacak. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençlerin, vatandaşların nerede neye ihtiyaçları varsa onları gidermenin, onlar için çalışmanın kendileri için bir onur, bir görev olduğunu ifade ederek, ‘’Çalışma arkadaşlarımla, yöneticilerimizle birlikte bu çıtayı her geçen gün yükselteceğiz” diye konuştu.


Bakan Kasapoğlu, Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu, AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş ve ilçe belediye başkanlarını kabul etti. Bakanlık merkez binada gerçekleşen görüşmede, Sinop’a yapılacak gençlik ve spor yatırımlarını kapsayan protokoller imzalandı.
Bakan Kasapoğlu yaptığı konuşmada, kuzeyin incisi Sinop için bir arada olduklarını belirterek, “Sinop’un bugünü, yarınları için bugüne kadar yürütmüş olduğumuz çalışmaları protokollerimizle taçlandıracağız. Yeni bir aşamaya geçmiş olacağız. Şimdiden Sinop için hayırlı uğurlu olsun” dedi.
’Çıtayı her geçen gün
yükselteceğiz’’
“Biz Türkiye’nin dünyanın kalbi olduğuna inanıyoruz” diyen Kasapoğlu, şunları kaydetti:
“O yüzden ki Anadolu da Türkiye’nin kalbidir. Anadolumuzun her bir köşesi için hiçbir ayrım gözetmeksizin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de yatırımlarımız, pek çok anlamda gençlerimiz için ortaya koymuş olduğumu gayretlerimiz artarak devam edecek. Gençlerimizin, vatandaşlarımızın nerede neye ihtiyaçları varsa onları gidermek, onlar için çalışmak bizim için bir onurdur, görevdir. Çalışma arkadaşlarımla, yöneticilerimizle birlikte bu çıtayı her geçen gün yükselteceğiz. İnşallah Sinop’tan, ilçelerinden daha çok şampiyonlar yetiştireceğiz. Onlar da bu ülkenin şanlı bayrağını sporcu, bilim insanı, alanında başarılı profesyoneller olarak inşallah gururla dalgalandıracak. Buna inanıyoruz.”
Bakan Kasapoğlu, “Biz inşa eden, geliştiren, üreten, taş üstüne taş koyan bir zihniyetin temsilcileriyiz. O yüzden omuz omuza bu çalışmalarımızı güçlü bir şekilde devam ettireceğiz. Sinop’un TÜİK verilerine göre en mutlu şehirlerden biri olduğunu biliyorum. İnşallah, bu yatırımlarla Sinoplunun mutluluğuna mutluluk katacağız” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest