ÇELİK DURAĞAN’A VEDA ETTİ…

3 yıldır Durağan’da görev yapan Ziraat bankası Müdürü Hasan ÇELİK Amasya Suluova ilçesi Ziraat Bankası Müdürlüğüne atandı. Ataması sonrası ilçe esnafı ile vedalaşmak üzere esnafları ziyaret eden ve helallik isteyen Çelik Durağan’ı çok sevdiğini insanlarına alıştığını belirterek bundan sonra Suluova da bir kapıları olduğunu söyledi.
Çelik; “3 yıldır görev yaptığım Durağan’da gerek esnafı ile gerekse köylülerimizle bir ve beraber olduk. Tayinim sonrası Durağanlı esnaflarımızı ziyaret ederek vedalaşıyorum. Bu arada gördüklerim var göremediklerim var. Gönlüm isterdi ki herkese ulaşmak vedalaşmak, helallik almak. Ama bizde bir anda gerçekleşen tayinler buna müsaade etmiyor. O nedenle göremediklerimden haklarını helal etmelerini istiyor, Suluova da bir kardeşlerinin olduğunu ve kapısının Durağanlılara açık olduğunu bilmelerini istiyorum” dedi.
Durağan Ziraat Bankası Şube müdürü Hasan Çelik’in Amasya Suluova’ya atanmasından sonra boşalan banka müdürlüğüne Amasya Merkez’den ilk defa müdür olarak atanan Muhammed Güngör’ün geldiği öğrenildi.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest