ÇAYKARA’YA ATANAN ÇELİKKOL İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ.

Son yayınlanan kararname ile görev yeri değişen kaymakamlar için veda programları düzenleniyor. Durağan Belediye başkanı Ahmet Kılıçaslan’da 2 yıldır ilçede görev yapan ve yayınalanan kararname ile Trabzon ili Çaykara ilçesi kaymakamlığına atanan Durağan kaymakamı Osman Çelikkol için yemekli bir veda yemeği organize etti. Şahin tepesi de gerçekleştirilen organizasyona İlçe Kaymakamı Osman Çelikkol ve eşi,Belediye Başkanı Ahmet Kılıçarslan ve eşi, Cumhuriyet Savcısı Halil İbrahim ŞENCİN, İlçe Emniyet Müdürü Rıdvan TURAN, İlçe Jandarma Komutanı Beşir ALPAK, Duragan Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Usta, Durağan CHP ilçe başkanı Mustafa Eker Durağan MHP İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz çok sayıda daire amiri ve kurum personeli katıldı.
Duygulu anların yaşandığı veda programında konuşma yapan İlçe Kaymakamı Osman Çelikkol “ilçeye ilk geldiğimde çok zorlu çalışmalar bizleri bekliyordu şükürler olsun programlı ve kararlı bir şekilde zorlukların üstesinden gelmeyi başardık.Kısa süre zarfında gerek ilçe merkezinde gerekse köylerimizde koordinasyonlu çalışmalarımızla başarılı çalışmalara imza attık.Bu süre zarfında benimle birlikte bu çalışmalara ortak olan gerek kurum amirlerime, personelimize,Belediye Başkanımıza ve siyasilere teşekkür ediyorum” dedi.


Veda programında CHP ilçe başkanı Mustafa Eker, MHP İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve Belediye Başkanı Ahmet Kılıçarslan konuşma yaptı. Konuşmalar sonrasında belediye başkanı Ahmet KILICASLAN İlce Kaymakamı Osman CELIKKOL’a plaket takdim etti kaymakamlık makamı personeli ise Kaymakam  bey’e gemi maketi hediye etti.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest