KARADENİZ VE AYHAN DÜĞÜN İÇİN GELDİLER, SOHBETE KALDILAR!

CHP Sinop milletvekili Barış Karadeniz TBMM’nin tatilde olması nedeni ile daha sık halk arasına karışmaya düğünlere derneklere katılmaya başladı. Durağan’da CHP eski ilçe başkanlarından M. Ali KOÇ’un oğlu Murat Koç’un düğün törenine de Sinop belediye başkanı Barış Ayhan’la birlikte katıldı ve nikah şahitliği yaptı. Ak Parti’li Durağan belediye başkanı Ahmet Kılıçaslan’ın nikahını kıydığı CHP’ milletvekili Barış Karadeniz ve CHP’li Sinop belediye başkanı Barış Ayhan ise çiftlerin nikah şahiti oldu. Karadeniz ve Ayhan’a, CHP Durağan ilçe başkanı Mustafa Eker, İyi Parti ilçe başkanı Musa Önder, CHP Durağan Kadın Kolları Başkanı Nuray Çoşkun ve CHP Boyabat Gençlik Kolları başkanı Fadime Ertaş’ta eşlik etti.
Daha sonra hastane personeli Kader Arslan’ın oğlu’nun kına merasimine de katılan Karadeniz ve Ayhan ‘a vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
MHP Durağan ilçe başkanı Mehmet Yılmaz’ın işlettiği Saklıbahçe’de partililerle bir araya gelen Karadeniz ve Ayhan gece geç saatlere kadar ilçede kalarak vatandaşlarla sohbet etti, görüş alışverişinde bulun du. MHP ilçe başkanı Mehmet Yılmaz ile uzun süre sohbet eden Karadeniz tüm siyasi partilerin davasının memleket olduğunu memlekete hizmet noktasında ise parti farkı gözetmeksizin hizmet ettiklerini vurgulayarak; “Ben CHP’den seçilen millet ittifakının seçtiği bir milletvekiliyim. Ama Sinop milletvekiliyim. Bana oy versin ya da vermesin tüm Sinopluların vekiliyim. Cumhur ittifakına oy veren seçmeninde vekiliyim, sayın ilçe başkanımızında vekiliyim. Biz Sinop’ta yapılması gereken ya da yapılabilecek her türlü hizmet için parti farkı gözetmeksizin elimizden ne gelirse vatandaşımızın hizmetine sunarız. Ama gönül isterdi ki cumhur ittifakına en çok oyu veren ilçe olan Durağan’da verdiği oyun hakkını alabilsin, hizmetten geri kalmasın. Geçtiğimiz günlerde yangın dolayısı ile gittiğim köyde vatandaşın geçtiği yollar beni ziyadesi ile üzmüştür. Delik deşik olmuş yollarda araba her hareket ettiğinde bir çukura düşmekte, köylümüzünde temel isteği yol ve su istekleri gelmektedir. İktidar gerekli ilgiyi Durağan’a göstermemektedir. Oyuna talip ama hizmete geldi mi ilçeye düşen pay sürekli göç vermesi ve hizmet noktasında geri planda kalmasıdır. Son olarak iktidarın Durağan’a nasıl baktığı kaymakam atamalarında görülmüştür. Daha küçük ilçelere kaymakam atayan iktidar, Durağan’a ise kaymakam atamayarak Durağan’ı kaderine terk etmiş, siyasetin kucağına bırakmıştır. Oysa Durağan sorunları ve hizmetteki eksiklikleri nedeni ile tecrübeli bir kaymakamı her ilçeden daha fazla hak etmektedir” dedi.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest