BBP İL BAŞKANI GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ..

BBP il Başkanı Tahir Şahin gazetemizi ziyaret etti. Sinop il başkanlığının oluşturulması sonrası teşkilat çalışmalarına hız veren Şahin, merkez ilçenin kurulduğunu ve kısa bir süre sonra tüm ilçelerde teşkilatlanma çalışmalarının bitirileceğini söyledi. Gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Eker ile bir süre görüşen Şahin basınla diyaloglarının oldukça iyi olduğunu ifade ederek; “Sinop’ta göreve başladıktan sonra basın çalışanları ile oldukça samimi bir ortam oluşturduk. Fırsat buldukça ziyaretlerine gidiyor hal ve hatırlarını soruyorum. Onlarda tarafsızlık içerisinde haberlerimize mesajlarımıza yer veriyor. Bu kapsamda zamanla ilçelerde faaliyet gösteren basın mensuplarını da gazeteleri de ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunacağız. Bu gün bir vesile ile gelmiş olduğum Durağan’da gazetenizi ziyaret etmek istedim” dedi.

Şahin; kendilerinin millet adına hizmet üretmek istediklerini ifade ederek; “Biz cumhur ittifakının bir parçası olarak millete verilen sözlerin yerine getirilip getirilmediğini vatandaşlar arasında ayrım yapılıp yapılmadığını görmek hizmet edecek olan kamu kurumları ile vatandaşın arasında bir köprü oluşturmaya çalışıyoruz. Bu gün bu ittifakın amaç ve gayelerini millete hizmet noktasında yapılması gerekenleri partizanca hareketlerle bitirirsek gelecekte asıl k aybeden buna zarar verenler, ittifak üyelerine kulak vermeyenler olacaktır. İşte o nedenle bizlerde tüm ilçelerde teşkilatlarımızı kurararak asıl gayemiz olan millete hizmet noktasında bürokratla hizmet bekleyen vatandaşı buluşturmak, onların dertlerine derman olmak ana gayemiz olacaktır” dedi.

SİYASİ AYRILIKLARIMIZI HİZMET NOKTASINDA GİDECEĞİMİZ
YOLUN ROTASIDIR!

Gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Eker’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve il başkanı Şahin’e teşekkür ederek; “Atatürk’ün dediği ‘basın milletin müşterek sesidir. Hakaret ve iftira olmadıkça bizler vatandaşın sivil toplum örgütlerinin ve özellikle demokrasimizin teminatı milletimizin gözbebeği siyasi partilerin sesi olmaya devam edeceğiz. Siyasi görüşlerimiz ayrılıklarımız değil millete hizmet noktasında gideceğimiz yolun rotasıdır. Bu nazik ve ince düşüncenizden dolayı sizlere ve çalışma arkadaşlarınıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest