Sinop Milletvekili Karadeniz afet bölgesinde

Sinop Milletvekili Karadeniz afet bölgesinde

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz sel felaketinin yaşandığı Giresun’a gitti.

Giresun’un Dereli ilçesinde sağanak nedeniyle derenin taşması sonucu cadde ve sokaklar su altında kaldı. İlçe merkezinde derenin taşmasının ardından çok sayıda araç ve iş yeri hasar gördü. Sel felaketinde 4 vatandaş hayatını kaybederken 11 kişiyi arama çalışmaları ise devam ediyor.

Sinop Milletvekili Karadeniz afet bölgesinde

Giresun’da yaşanan sel felaketi ardından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkez tarafından görevlendirilen heyet içerisinde yer alan Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, heyetle birlikte afet bölgesine ulaştı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun başkanlığında milletvekillerinden oluşan heyet, sel felaketinin boyutlarını yerinde inceleyecek. Heyette, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı ve Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ve Giresun Milletvekili Necati Tığlı yer alıyor.

Büyük bir felaket yaşandığı anımsatan CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, tüm bölge halkına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

KAYNAK: VİTRİNHABER

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest