AK PARTİ’DE KONGRE ERTELENDİ!

30 Ağustos’ta yapılması planlanan Ak Parti Durağan ilçe kongresi yaşanan gelişmeler üzerine ileri bir tarihe ertelendi. Kongreye tek liste ile gitmeyi hedefleyen Ak Parti il yönetimi ve milletvekili Nazım Maviş’in ilçede sürekli, nabız yokladığı görülürken ismi kulislerde geçmeyen Mustafa Özlü’nün başkanlığa aday olacağı konuşulmaya başlandı. Ak Parti’de ilçe başkanlığı için ismi geçen İl Genel Meclis üyesi Mahmut Yurtseven ve Satılmış Altay’ın öne çıktığı dönemde eski ilçe başkanlarından Mustafa Özlü’nün de ismi güçlü adaylar arasında geçmeye başladı.
Ak Parti milletvekili Nazım Maviş ve Ak Parti il yönetimi gelişmeler üzerine Durağan İkiz göletlerde bir toplantı gerçekleştirdi. Delegelerin, sivil toplum örgütlerinin görüş ve düşüncelerini alan heyetin tek liste ile seçime gitmek için nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor. Yaşanan süreçle ilgili olarak Ak Parti Kırşehir milletvekili Mustafa Kendirli Durağan’a gelerek muhtemel adaylarla bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.
İkiz Göletlerde gerçekleştirilen toplantıya Durağan Belediye Başkanı Ahmet kılıçaslan, Ak Parti ilçe başkanı Ahmet Usta, İl Genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri de katıldı.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest