AK PARTİ 7. OLAĞAN DURAĞAN İLÇE KONGRESİ ”İNANDIĞIMIZ YOLDA KUTLU YÜRÜYÜŞE DEVAM…”

Sinop için “inandığın yolda yürü” diyerek başlatılan 7. olağan Durağan İlçe kongresini hijyen kurallarına uygun bir şekilde Sinop AK Parti Milletvekili Dr. Nazım Maviş,AK Parti İl Koordinatörü Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, AK Parti İl Başkanı Uğur Giresun İl Genel Meclis Başkanı ve Üyeleri, çevre ilçe Belediye Başkanları, AK Parti ilçe Başkanları,Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, İyi Parti İlçe Başkanı Musa Önder, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı İsmail Teziç ve partililerin katılımı ile görkemli bir şekilde Durağan Gökırmak Sosyal Tesisinde gerçekleştirildi.
CHP İlçe Başkanı Mustafa Eker ise Covit 19 nedeni ile kongre davetini gerçekleştiremediğini bildirdi.

Kongre sonucu ilçe başkanı seçilen Hasan YILDIRIM “Bu kutlu yolda halkımıza ve Durağan ilçemize hizmet etme fırsatını veren herkese teşekkür ediyorm “dedi.
Kongrede konuşan AK Parti Durağan

Belediye Başkanı KILIÇASLAN “2001 yılından bugüne kadar Aziz Milletimize hizmet yolunda, gece gündüz canla başla çalışan tüm önceki dönem İlçe Başkanlarımıza ve yönetimlerimize candan
teşekkür ediyorum.
Bugün de bu kutlu görevi devralarak inandığı yolda yürüyecek yeni İlçe Başkanımız Hasan YILDIRIM’ın şahsında tüm yönetimimizi tebrik ediyor, Kongremizin; Ülkemize ve Durağan’ımıza hayırlar getirmesini diliyorum. Allah Yar ve Yardımcımız Olsun.”dedi.

Hasan YILDIRIM Başkanlığında AKPARTİ Durağan İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Listesi

1.Mustafa CANSIZOĞLU
2.Osman DEMİRTAŞ
3.Mustafa SARIOĞLU
4.Abdullah TUĞLU
5.Murat EMİROĞLU
6.Mehmet Emin AKDEMİR
7.Zeki ASLAN
8.Harun ÖZPİYAL
9.Talip GÖKIRMAK
10.Nazan AKKAYA
11.Satılmış ALTAY
12.Ezine Merve KAYMA
13.Mustafa YILDIRIM
14.Hasan ÖZLÜ

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest