S.S. Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifinden Boyabat Devlet Hastanesine Solunum Cihazı Bağışı Yapıldı

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesinin Koronavirüs salgınına yakalanan hastaların tedavisinde kullanılmak üzere acil olarak ihtiyaç duyduğu, Yüksek Akım Oksijen Cihazı Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi bağışıyla temin edilerek hastaneye teslim edildi.

Sinop’un Boyabat İlçesinde Pandemi hastanesi olarak hizmet veren Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesinin acil ihtiyaçları arasında yer alan Yüksek Akım Oksijen Cihazının temini için Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi kendi özkaynaklarıyla cihazın tedariği sağladı.

           Temin edilen cihaz Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesine teslim edildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Gökmen ; “Hastanemizin önemli ve gerekli ihtiyacı olan Yüksek Akım Oksijen Cihazını kooperatifimiz kaynaklarından temin ederek teslimini gerçekleştirdik. Bu hayırlı ve güzel hizmetin tüm Boyabat Halkına büyük fayda ve şifa sağlayacağını ayrıca hasta sevklerini azaltacağını ümit ediyorum.  Tüm hastalarımıza da acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest