DEMİR İL BAŞKANI OLDU

 

       Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sinop İl Başkanlığı seçimi 22 Şubat 2015 Pazar günü Sinop Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.
       Delegelerin yoğun ilgi gösterdiği kongrede mevcut Başkan Ali Çakır ve Ceyhan Demir’in listeleri yarıştı. 500 delegenin sandığa gittiği kongrede 260 oy alan Ceyhan Demir, MHP’nin yeni il başkanı oldu.
      Divan başkanlığını MHP İstanbul Milletvekili Atilla Kaya’nın yaptığı ve 500 delegenin sandığa gittiği kongrede 260 oy alan Ceyhan Demir başkanlığa seçilirken, diğer aday Ali Çakır ise 238 oy aldı. 2 oy ise geçersiz sayıldı. 
      Seçim sonuçlarının açıklanması sonrası partililerin tebriklerini kabul eden Ceyhan Demir burada yaptığı açıklamasında: “Önce delegelere, dava arkadaşlarıma, ilçelerden, köylerden buraya kadar gelip bizlere destek veren, oy veren vermeyen her bir teşkilat mensubumuza şükranlarımı sunuyorum. Her birine teşekkür ediyorum. Haklarını bizlere helal etsinler istiyorum. Ama asıl mücadele bundan sonra başlayacak. Aynı heyecanı 7 Haziran seçimlerine kadar etrafımda görmek istiyorum. Aslında yola çıkarken birlik beraberlik ve kardeşlik için çıktık. Allah utandırmaz inşallah. Bu birliği kardeşliği kendi içimizde kurup 7 Haziran seçimlerinden de anlımızın akıyla çıkarız” dedi.
     Kongreye MHP Milletvekili Aday Adayları Mustafa Meftun Çağlar, Metin Süren ve Mete Çağdaş’ta katıldı.
     Yeni Yönetim Kurulu ise Cemalettin Bal, Ali Kurt ,Orhan Erbul, Hasan Arslan, Engin Kalyoncu, Serpil Ünlütürk, İlknur Bektaş , Mustafa Civelek, İrfan Dindar, Ayhan Taş, Erdal Alkan, Ahmet Zengin, Bekir Özdoğru, Rahmi Öztürk, Kenan Arslan, Ünal Ayran, Yusuf Çakıcı, Bahattin Kanat , Hüseyin Yılmaz ve Fuat Otaç ‘tan oluştu.

 

Başa dön tuşu