EDİS’TEN, KILIÇASLAN’A ZİYARET

     Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan’ı makamında ziyaret eden Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Başkan Kılıçaslan’a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederek, Vezirköprü Belediyesi olarak her zaman Durağan belediyesinin yanında olduklarını söyledi. 
     Komşu ilçe Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis’e yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler veren Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
     Kılıçaslan; “Göreve geldiğimizden bu yana yapılan ve yapılacak hizmetler konusunda Başkanımızla fikir alış verişinde bulunduk. Değerli Başkanımızın bizlere gösterdiği yakın ilgi alaka ilçemizin yararına olacaktır. Birlik ve beraberlik içinde karşılıklı yardımlaşma ile daha güzel hizmetler verileceğine inanıyorum. Kendilerini Belediyemizde ağırlamaktan çok mutlu olduk. Dost komşu Vezirköprü Belediyesinin kardeşliğini her zaman hissediyoruz. Bu birliği de değerli Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis Bey’in dostane yaklaşımıyla sağladık. Allah bu birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Maddi ve manevi her zaman yanımızda olan, Başkanımıza ilçe halkı adına teşekkür ediyoruz. İnşallah hep birlikte güzel hizmetlere imza atacağız” dedi.
Başa dön tuşu