YAZARIMIZIN DÖRDÜNCÜ KİTABI ÇIKTI!

 

Dört yılı aşkın süredir gazetemiz “EĞİTİM KÖŞESİ” yazarı Psk.Dan. Ahmet KOCACAN’ın “İKİ GÖNÜL BİR OLUNCA” isimli dördüncü kitabı Çınaraltı Yayınları’ndan çıktı. Okurları tarafından merakla beklenen bu kitapta yazar, eş seçimi ve evlilik konularını oldukça esprili, edebi ve akıcı bir üslupla kaleme almış. Bu yönüyle kitabın oldukça ilgi göreceğini bekliyoruz. Yazarın kitaplarına internet kitap satış noktalarından ve seçkin kitapçılardan ulaşılabilir. Durağan57.com ve Şehir Gazetesi ailesi olarak Yazarımız Psk.Dan. Ahmet KOCACAN’ı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
 
İKİ GÖNÜL BİR OLUNCA…
     Evlilik, mahiyeti itibariyle çok şeyi ifade eder. Kimine göre dünya cenneti, kimine göre özgürlüğün nihayeti… 
     Kimine göre kalplerin vuslatı, kimine göre şartların idare-i
maslahatı… 
     Kimi için insanı koruyan bir kale… Kimine göre çekilmez bir gaile… 
     Kimi için mutluluğun anahtarı, kimi için de özgürlüğün
intiharı… 
     Kimi için evlilik, aşkın ete kemiğe bürünmüş hali, kimi için de işlediği günahların vebali… 
     Kimine göre evlilik, saadet sarayını inşa etmektir, kimine göre de ölmeden mezara girmektir… 
     Kimi için aynı zamanı, aynı mekânı ve aynı yatağı paylaşmak, kimi için de bir erkek veya kadın ile bir ömür boyu dalaşmak… 
     Anlayacağınız evlilik yekpare değil, herkesin nazarına göre farklı anlamları uhdesinde barındıran çok yönlü bir olgudur. 
Anlamlı ve uzun soluklu bir evlilik yapmak için elinizdeki kitap bir yol haritası niteliğindedir. Zira evlilik dikensiz bir gül bahçesi değildir. Bu kitabı okumakla adeta çok bilinmeyenli denklem olan evliliği tanıyacak, bir yastıkta bahtiyar ve ihtiyar olmanın sırlarına vakıf olacaksınız.
 
Başa dön tuşu