SİAD’DAN ATÇI’YA ANLAMLI ZİYARET

     Uzun yıllar Sinop’ta Vali Yardımcılığı ve 8 ay Vali Vekilliği yapan M.Bahattin Atçı son valiler kararnamesi ile İstanbul Vali Yardımcısı olarak atanmıştı. Samimi bir havada geçen ziyarette Siad Başkanı Rafet Orhan, Siad Başkanvekili Mukadder Yıldırım, Başkan Yardımcıları Av. H.Fatoş Kanat, Mali Müşavir Murat Yurdagül, Genel Sekreter Barbaros Baltacı, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Çakırbaş, Şaban Yılmaz, Hafize Bozdağ, Uğur Albayrak hazır bulundu.
     Sinop’ta çok güzel dostluklar ve çok güzel günler geçirdiğini belirten İstanbul Vali Yardımcısı M.Bahattin Atçı görev yaptıkları dönemde önemli hizmetlere imza attıklarını kaydetti. Siad olarak yapılan ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden M.Bahattin Atçı, kapısının her zaman sinoplulara açık olduğunu belirterek Siad’ın yanında olacağını yapılacak projelerde elinden gelen her türlü katkıyı sunacağını kaydetti.
Siad Başkanı Rafet Orhan’da, “Sayın Valimizin Sinop’taki hizmetleri üzerinden uzun yıllar geçsede unutulmamıştır. İstanbul’daki yeni görevinde başarılarının devamını diliyoruz. Sayın valimizin her zaman yanındayız.” diye konuştu. M. Bahattin Atçı Sinop’ta görev yaptığı dönemde Almanyadaki Sinoplular tarafından üniversiteye bir bina kazandırılmış turizm ile ilgili çok önemli atılımlar yapılmıştı.
Başa dön tuşu