YASA TAKMADI, YAYINI SUSTURDU! RADYO SORDU BURASI DAĞ BAŞI MI?

Boyabat'ta yaşanan yasa ranımaz durum akıllarda soru işareti bırakmaya devam ediyor. Bölgenin tek yatın organı EZGİ FM'in yayını bu kez hiç bir uyarı yapılmadaN kendini hukukuN yerini koyan sözde apartman yöneticisi tarafından kesildi. Sözde çünkü radyo yönetimi kişinin apartman yöneticisi olduğuna bir Kara olmadığını kendilerinden habersiz bu kararın alındığını iddia ediyor. Kendilerine hiç bir tebligat yapılmadan antenlerin sökülmesi ticareti engelleme üstelik yayın kesmek hukukende büyük bir suç olmasına karşılık kişinin bu cesareti nereden aldığı da merak konusu oldu!!!!

Boyabat biz haber sitesinin haberini aynen yayınlıyoruz….

Ben Radyo Televizyon üst kurulunun dahi radyo Televizyon yayın kuruluşlarının yayınlarını durduramayıp, program cezası verdiği günümüzde Boyabat’ta hukuk dışı zorbalıkla radyo yayını durduruldu.
105.3 MHZ den Boyabat bölgesine yayın yapan Ezgi FM yayın kuruluşunun çatıdaki antenleri İş yeri, sahibinin bilgisi dışında sökülerek yayınları durduruldu. Bugün saat 15.00 sularında apartman yöneticisi olduğunu iddia eden ve aynı zamanda Boyabat’ta devlet memuru olan Hasan ş. Radyo yayın kuruluşuna ait anten ve kabloları çeşitli bahanelerle sökerek yayınlarını durdurdu.
Olaydan haberdar olan radyo yöneticisi Gülşen KOÇYİĞİT “Benim yayınlarımı durduramazsınız.” Diye feryat etmesine rağmen devlet memuru ve apartman yönetici olduğunu iddia eden Hasan Ş. “Ben yasa tanımam, burada kanunda benim, yasada benim, istediğimi yaparım “dercesine radyonun kablolarını da sökerek binadan attı.


Başa dön tuşu