AK PARTİ’DE DEĞİŞİM BİR BAŞKA BAHARA KALDI!

Sinop Ak Partide kongre süreci devam ediyor 2 ilçe de değişim yaşanırken 7 ilçe başkanı ile yola devam kararı alındı.
Toplam yedi ilçeden Erfelek ve Gerze’de görev değişikliği yapıldı.Diğer ilçeler ise mevcut olan ilçe başkanlarıyla devam edecek.Konuyla ilgili açıklamayı Ak parti Sinop İl başkanı Ali Çöpcü’yaptı.Ak parti genel merkezinin aldığı nihai karar doğrultusunda,7 ilçenin mevcut ilçe başkanlarıyla yola devam etme kararı aldıklarını vurgulayan Ak parti sinop il başkanı Ali çöpcü şunları belirtti:
Partimiz kuruluşundan bugüne kadar tavandan tabana değil tabandan tavana hareket edebilme özelliğiyle milletin partisi olmuştur. Bu anlayışla yenilenme ve tazelenme sürecimiz olan 6. olağan kongremiz sürecinde mevcut ilçe başkanlarımız üzerinde istişareler de bulunulmuştur.
Genel merkezin aldığı nihai karar doğrultusunda 7 ilçemizde mevcut ilçe başkanlarımızla yola devam edilecek. Erfelek ve Gerze ilçelerimizde ise teşkilatlarımızla ve genel merkezimizle yapılacak istişareler sonucunda yeni belirlenecek dava arkadaşlarımızla hedeflerimize doğru emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.”
Sinop Merkez İlçe, Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Saraydüzü ve Türkeli ilçelerinde ki mevcut başkanlarla kongreye gidileceğini duyuran Çöpçü, Erfelek ve Gerze ilçelerinde ise istişareler sonucu yeni isimlerin belirleneceğini açıkladı.İlki ki kongrenin16 eylülde olacağı bildirildi.

Başa dön tuşu