ASKER Mİ UĞURLUYORLAR, SOYTARILIK MI YAPIYORLAR? VE POLİS MÜDAHALE ETTİ

2 Temmuz 2017 akşam saatlerinde bitmek bilmeyen konvoya polis müdahale etti.Asker uğurlaması yapan ve uğurlamanın tadını kaçıran kişilerin polisin gelmesi üzerine dağıldılar.
Adnan Menderes Bulvarı üzerinde akşam saatlerinde başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar ve özellikle Dörtyol mevkinde araçlardan sarkıp trafiği tehlikeye atarak, otomobil ve motosikletlerle pati çekerek, motosikletlerden eksoz patlama sesi çıkararak, davul çalarak, küçük patlayıcılar atarak ve sürekli korna çalarak çevreyi aşırı derece rahatsız edilmesi üzerine Boyabat Emniyeti harekete geçti.
Vatandaşları da canından bezdiren görüntülere Polisin müdahalesi vatandaşı da sevindirdi.
Çevrede olayları izleyen vatandaş polisin müdahalesi karşısında ” Geç bile kaldılar. Bu uğurlama değil, tam bir rezalet.Nedir bu çevredeki insanlara saygı duymak lazım, saatlerdir çevreyi rahatsız ederek eğlence mi olur, bizde çocuklarımız askere uğurladık ama kimseyi rahatsız etmedik” ifadelerinde bulundular.asker-Uğurlamanın-Tadı-Kaçınca-Polis-Müdahale-Etti-davut-koçyiğit-ezgifm-boyabathabergazetesi1 asker-Uğurlamanın-Tadı-Kaçınca-Polis-Müdahale-Etti-davut-koçyiğit-ezgifm-boyabathabergazetesi3

Başa dön tuşu