BAŞKAN GÜRSEL ÖZ : SİNOPLU ESNAFA MÜJDE!

Sinop Esnaf ve Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Gürsel Öz, esnafa sağladıkları ve üst limiti 100 bin TL olan kredi tutarının, 150 bin TL’ye yükseltildiğini söyledi.
Sinop Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi tarafından, Sinop esnafına uygun vadeli ve oranlı sağlanan 100 Bin TL üst limitli kredi tutarı 150 bin TL’ye çıkartıldı. Müjdeli haberi gazetemiz Vitrinhaber aracılığı ile Sinoplu esnaflarla paylaşan Sinop Esnaf ve Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Gürsel Öz, Esnaf ve Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin yürüttüğü başarılı çalışmaları neticesinde Türkiye’nin önde gelen kooperatifleri arasına girdiğini söyledi.
Öz; “Her zaman ilklere imza atan Kooperatifimiz, yaptığı yoğun çalışmalarla, üyelerinin desteğini alarak, kooperatifin hem kredi dağıtmada hem geri tahsilatında başarılı bir yol kat etmiş ve Türkiye’de bu işin en önde gelen kooperatiflerinden biri olmuştur. Bunun neticesinde de normalde 50 bin 75 bin, 100 bin ve 150 bin üst limit olarak dağıtılan kredilerde en üst seviye olan 150 bin TL seviyesine yükselterek Türkiye’nin en başarılı ve en büyük kooperatiflerinin arasında yerini almıştır. İstanbul’da bulunan kooperatiflerin yüzde 10’u bu kredi limitini kullanıyorken Sinop’un bu limite ulaşması gerçekten büyük bir başarı” dedi.
DAİMA ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ
Sinop Esnaf ve Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak, Sinop esnafının kalkınması ve gelişmesi için durmaksızın çalıştıklarını söyleyen Kooperatif Başkanı Gürsel Öz, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da Sinop esnafının yanında olacaklarını belirtti. Öz; “Sinop Esnaf ve Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak büyük bir başarı grafiği yakaladık. Bu konuda bize destek veren, çektiği kredileri gününde ödemeye çalışan, çektiği kredileri değerlendiren, yatırım yapan tüm esnaf kefalet kooperatifi üyelerimize, esnaf ve sanatkarımıza yaptığı katkılardan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da onların her zaman yanında olduğumuzu, her zaman onlarla birlikte çalışacağımızı, yeni atılımcı arkadaşlarımıza bu kredilerin daima açık olduğunu, Türkiye’deki bu derecelendirmeden esnafımız adına çok mutlu olduğumuzu belirtmek istiyorum. Bu başarı ancak esnaflarla birlikte yakalanır. Bu başarıda bizler sadece bir öncüyüz. Bundan sonraki dönemlerde daha büyük başarılar yakalayacağımıza inancımız tamdır” diye konuştu.

sinoplu_esnafin_kredisi_yukseldi_h19261_ad84cesnafa_faizsiz_kredi_mujdesi_h12761

Başa dön tuşu