BOYABAT BELEDİYESİ YENİ ARAÇLARINI HİZMETE SOKTU!

Boyabat Belediyesi’ne yeni alınan araçların hizmete alınması üzerine tören düzenlendi. Boyabat İtfaiyesi önünde gerçekleşen törene Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, İl Genel Meclisi üyeleri Hüseyin Coşar ve Satılmış Demir, belediye meclisi üyeleri, belediye çalışanları ve vatandaşlar katıldı.
Törende bir konuşma yapan belediye başkanı Şefik Çakıcı, kendisinden önce belediye başkanlığı yapmış başkanlara ve belediyede görev yapmış tüm görevlilere selam ve saygılarımı sunarım dedi. Başkan Çakıcı konuşmasında “Benden önceki başkanlarımız da Boyabatımıza önemli hizmetlerde bulundular. Ben de inşallah onlar kadar hizmet edeceğim, buna inanarak yola çıktım. Tabii ki hizmet sadece başkanıyla, zabıtasıyla, fen işleriyle olmuyor. Birlik ve beraberlik içinde oluyor. İşte göstergesi burada, işte Boyabat burada. Her zaman şunu diyorum, dedikodunun, riyakarlığın olduğu yerde bereket olmaz. Evlerde de dedikodu yalan varsa bereket olmaz. Kavganın olduğu yerde de hizmet olmuyor” ifadelerine yer verdi.
SİZ BAŞKANINIZA SAHİP ÇIKTINIZ!
Başkan Çakıcı’dan sonra söz alan Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş hizmetlerinden dolayı başkan Şefik Çakıcı ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.
Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş “Başarılı bir belediye çalışanı, sabah 8 akşam 5 arası çalışmanın mantığında ‘benim her yaptığım iş Boyabatlı’ya yapılan bir hizmettir, kendi insanıma bir hizmettir. Ben burada akşama kadar çalışıp sadece maaş almak için değil, Boyabatlı’nın hizmetkarı olarak şeref duymak için çalışıyorum’ şuuruyla çalıştığında Boyabat’ı abat şehir yapar. Ayrıca belediye çalışanı Boyabat’ın yerel yönetimi ilgilendiren her türlü problemden kendisini sorumlu tutar, belediye başkanına sahip çıkar. Tabii ki siz başkanınıza sahip çıktığınız gibi, başkanınızın da size sahip çıkması gerekir. İşte o zaman bu belediye Boyabat Kalesi gibi sapasağlam bir belediye haline gelir. Sadece Boyabat’a sahip çıkmak ta yetmez, hepimizin bu ülkeye sahip çıkmamız lazım. Milletimizin 15 Temmuzda bu ülkeye sahip çıktığı gibi bundan sonra da her bir yurttaşımızın ülkemize sahip çıkması gerekmektedir. Bu millete, bu ülkeye sahip çıkarsak, işte o zaman torunlarımıza, yavrularımıza üzerinde bizim yaşadığımız gibi özgürce yaşayacakları bir vatan bırakmış oluruz. İnşallah 17 Nisan sabahı yepyeni bir Türkiye’ye ulaşmak dileğiyle hepinize sevgi ve saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.yeni1 yeni3 yeni5

Başa dön tuşu