CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU BOYABAT’A GELİYOR!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı
Kemal Kılıçdaroğlu bu hafta sonu Boyabat’ta olacak
9 Nisan 2017 Pazar günü saat 14.00’de Boyabatlılar la buluşacak olan Kemal Kılıçdaroğlu’nun program dışı bu ziyareti Boyabat’ta yankı buldu. Bakanların üst üste çıkarma yaptığı Boyabat’ta ana muhalefet lideri Kılıçdaroğlu’nun Boyabat’a 2. gelişi olacak. 2011 seçimlerinde Boyabat’a uğrayan, halka hitap eden ve halkla buluşan Kılıçdaroğlu’nun sanayi esnafına uğrayarak onlarla sohbet etmesi çay içmesi sorunlarını dinlemesi sırasında ilk fırsatta ‘Boyabat’a tekrar geleceğim’ diyerek ayrılmasından sonra Kılıçdaroğlu referandum programlarının arasına Boyabat’ı da sıkıştırdı.
Özellikle bölgede Ak Parti seçmenin yoğun olması seçimlerde ciddi oy alan Ak Parti’nin kalesi olarak bilinen Boyabat, Durağan ve Saraydüzü üçgeninde CHP’nin seçmene ulaşmak için her türlü çalışmayı ortaya koyduğu bir dönemde CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun bu beklenmedik ziyareti CHP ilçe teşkilatlarında da doping etkisi yarattığını belirten Karadeniz; “Yıllarca sağ partilere oy veren ama istediği hizmeti alamayan Boyabat, Durağan ve Saraydüzü seçmeni için CHP tüm zor koşullara rağmen devlet imkanı almadan gerçekleştirdiği seçim çalışmalarında genel başkanımızında teşrifleri teşkilatlarımızı motive etmiş, Boyabat, Durağan ve Saraydüzü seçmeninde olumlu karşılanmış sevinç yaratmıştır. Misafirperver Boyabat halkı ile çay içen dertlerini dinleyen genel başkanımız Boyabat’ın misafirperverliğini unutmamış ve ani bir program değişikliği ile Boyabat’ı ziyaret edecek olması ile bizleri onurlandırmıştır” dedi.
Karadeniz; “Boyabat, Durağan ve Saraydüzü’ndeki hemşehrilerimizin bu önemli referandum arifesinde oy versin ya da vermesin kendisi ile ilgili bu kadar önemli anayasa değişikliğinde nelerin değişeceğini, kendisini nasıl etkileyeceğini öğrenmek için genel başkanımızın konuşmalarını can kulağı ile dinleyeceğine ve sandıkta HAYIR diyeceğine yürekten inanıyorum” dedi.

Başa dön tuşu