CHP SİNOP MİLLETVEKİLİ KARADENİZ; ADALET YÜRÜYÜŞÜNDE SON GÜN DEĞERLENDİRMESİ YAPTI.

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz adalet mitinginin son gününde açıklamada bulundu. CHJP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ’Adalet yürüyüşünün son gününde yürüyüşü değerlendirdi. Karadeniz; “ son gün olmasına rağmen biz sanki yeni başlamış gibiyiz. Yürüyüşte ciddi sayıya ulaştık. Şu an yürüyen kişi sayısı iki yüzbinin üzerinde” dedi. olduğunu söyledi.
Karadeniz: “Bu yürüyüş gerçekten insanın milli duygularının kabardığı,misaki milli sınırları içinde adeletin tecelli etmesi gerektiğini,daha doğmamış çocukların bile buna ihtiyacı olduğu ve iki gün sonra adaletsiz bir ülkede yaşamanın şanssızlığını yaşayacaklar.Bundan dolayı bu yürüyüş bana inanılmaz güzel duygular hissettirdi” dedi.
Karadeniz; “Vatanını,milletini,bayrağını seven herkes bu yürüyüşteydi. Bir ülkeyi elle,topla, tüfekle yıkamıyorsanız o ülkedeki adaleti yok etmeniz kafidir. Bu sadece dış ülkelerle alakalı değil,şuan ki mevcut hükümet bu adaletsizliği taşeronluk şeklinde dış dünyaya karşı da bu ülkedeki adaleti yok etti. Bu kadar insan yollarda yürüyorsa bu hükümetin bu ülkeye adaletin getirmemesinden dolayıdır. Şu anda AKP Genel Başkanı her söyleminde bir öncekinden daha acımasız ve gaddar bir şekilde bu ülkenin vatandaşlarını eleştiriyor” açıklamasında bulundu. Karadeniz,Bu ülkenin vatandaşlarının duyarlı ve sağduyulu olduğunu belirterek bu toprakların kolay kazanılmadığına vurgu yaptı.CHP ADALET chp yürüyüş

Başa dön tuşu