CHP’Lİ BARIŞ KARADENİZ’DEN, SAMSUN LİV HOSPİTAL’A ZİYARET

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Haziran ayından bu yana Samsun’da “Hayat Güzeldir” sloganıyla sağlık hizmeti vermeye başlayan Samsun Liv Hospital’ı ziyaret etti.
Karadeniz bölgesinin referans hastanesi olmayı hedefleyen Liv Hospital yönetici, doktor ve çalışanlarına başarılar dileyen Karadeniz, “Sinop’un bu alanda önemli bir ihtiyacı var. Sinop’ta yapılacak bir hastane büyük ihtiyacı giderecektir” dedi.
CHP Milletvekili Karadeniz, Samsun’da açılan Liv Hospital hastanesi ziyaret etti. Ziyarette Hastane Başhekimi Op. Dr. Yılmaz Karagöz, Doç. Dr. Recep Aktimur, Op. Dr. Kadir Yıldırım ve Asistan Deniz Erkenle bir süre sohbet eden Milletvekili Karadeniz, hastane ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Toplumun sağlık hizmetlerine yönelik taleplerinin her geçen gün arttığına dikkat çeken Karadeniz, “Bu alandaki talebin yerine getirilmesi için hizmet etmek, en temel insan hakkı olan sağlıklı yaşam hakkına hizmet etmektir. Hastane bu anlamda Karadeniz bölgesinin önemli bir ihtiyacına cevap olacaktır. Sağlık yatırımları Sinop için hayati önem taşımaktadır. Sinop’un bu alanda önemli bir ihtiyacı var. Sinop’ta yapılacak bir hastane büyük ihtiyacı giderecektir. Sinop’a hastane yatırımı yapılması için yetkilileri davet ediyorum” diye konuştu.
Genel cerrahinden, göz hastalıklarına, kadın hastalıkları ve doğumdan çocuk hastalıkları ve cerrahisine kadar tüm branşlarda hasta kabul eden Liv Hospital Samsun, 8 bin m2’lik alanı, 60 yatak kapasitesi, 4 ameliyathanesi ve 35 polikliniği ile Karadeniz Bölgesi’nin referans hastanesi olmayı hedefliyor.CHP HAST CHP HAST1

Başa dön tuşu