CHP’Lİ KARADENİZ BABALAR GÜNÜNÜ KUTLADI.

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Gününü kutladı. Bugün evlatları için adalet arayan babalar için de yürüdüklerini ifade eden Karadeniz, “Varlığından güç aldığımız, bizleri şefkatiyle sarıp kucaklayan babalarımızın, bu kutsal duyguyu yaşamaya hazırlanan baba adaylarının gününü kutluyorum” dedi.

CHP’li Karadeniz, sadece bugün değil, her günün onlar için özel bir gün olması gerektiğini vurgulayarak, “Babalarımıza vereceğimiz en güzel hediye, onlara layık bir evlat olarak kendimizi yetiştirmektir” diye konuştu.

Adalet yürüyüşünü sürdürdükleri sırada babalar gününü kutlayan Karadeniz, bugün evlatları için adalet arayan babalar için de yürüdüklerini ifade etti. Karadeniz, şunları söyledi:

“Herkesin, adaletin hüküm sürdüğü, insanca ve hakça bir yaşam sürdürebildiği, emeğinin karşılığını alabildiği bir ülkede yaşaması arzusu içindeyiz. Bunun için mücadele ediyoruz. Yüreğimizde her an sevgisini tazelediğimiz, varlığından güç aldığımız, bizleri şefkatiyle sarıp kucaklayan babalarımız, annelerimizle birlikte en kutsal varlıklarımızdır. Evlatları için adalet isteyen, özgürlük isteyen, demokrasi isteyen, barış, huzur, kardeşlik isteyen babalar için yürüyoruz. Bu anlamlı günde, evlat acısıyla yürekleri dağlanmış şehit babalarımızı unutmamız mümkün değildir. Bu vatan canlarını feda eden kahraman şehitlerimizin babalarının ellerinden öpüyor, acılarını bir kez daha paylaşıyorum.

Bu vesileyle tüm saygıdeğer babalar ve baba adaylarının ‘Babalar Günü’nü kutluyor; değerli babalarımızın evlatları, torunları ve tüm sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzurla dolu bir ömür geçirmeleri diliyorum.”unnamed

Başa dön tuşu