CHP’NiN KARADENiZLi MiLLETVEKiLLERi REFERANDUM STRATEJiSi iÇiN TOPLANDI…

CHP’li Karadeniz Milletvekilleri referandum çalışmalarının stratejisini belirledi. Karadenizli milletvekilleri, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun başkanlığında Meclis’te toplandı. Toplantıya, Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bartın Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan katıldı.
Referandum çalışmalarında izlenecek stratejilerin değerlendirildiği toplantı sonrasında CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Karadenizli milletvekilleri ile Genel Merkez’in belirlediği referandum çalışmalarını bölgede nasıl daha koordineli çalışacakları üzerine değerlendirme yaptıklarını söyledi. Torun, “Referandum sürecine tüm teşkilatlarımızla hazırız. Karadeniz bölgemizde referandum çalışmalarımızın stratejisini belirledik. Tüm Karadeniz ve Türkiye ile mücadele vereceğiz” dedi.
CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz de, bu referandumun Türkiye meselesi olduğunu söyledi. Karadeniz, “Bu meseleyi Karadeniz’de ve tüm Türkiye’de çok iyi anlatıyoruz. Anlatmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü ve çocuklarımızın geleceği için mücadele veriyoruz” diye konuştu.CHP KARADENİZ

Başa dön tuşu