DENETİMLERİMİZ ARALIKSIZ OLARAK DEVAM EDİYOR!

Vatandaşlarımızın Huzur ve Güvenliğinin, Can ve Mal Emniyetinin Sağlanması Noktasında Çalışmalarımız Aralıksız Devam Ediyor.
Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin, can ve mal emniyetinin sağlanması noktasında, suç ve suçluyla mücadelemiz kararlılıkla sürdürülmektedir.
Bu kapsamda, ilgili mahkemelerce haklarında yakalama kararı çıkartılan şahıslara yönelik olarak yürütülen çalışmalar neticesinde;
Emniyet Genel Müdürlüğümüz koordinesinde, Sinop İl Merkezi ve İlçeleri Polis sorumluluk bölgesinde, 1 Şubat 2017 günü eş zamanlı olarak yapılan operasyonda 12 kişi yakalanarak adli mercilere intikal ettirilmiştir.
Sinop Emniyet Müdürlüğü olarak, suç ve suçluyla mücadele, suç işlenmesinin önlenmesi, taşınması veya bulundurulması yasak olan her türlü silah, patlayıcı madde veya eşyanın tespiti, öldürme, yaralama, hırsızlık, dolandırıcılık, terör ve narkotik suçlar başta olmak üzere şahsa ve mala karşı işlenen suçlarla mücadele edilebilmesi, aranan şahısların yakalanabilmesi ayrıca vatandaşlarımızın trafikte seyahatlerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için denetim ve kontrollerimiz aralıksız olarak devam etmektedir.bülten 3bülten 1bülten 2

Başa dön tuşu