Huzur evini ziaret ederek durumları hakkında bilgi aldı

Sinop Valisi Hasan İpek ve eşi Gülten İpek Hanımefendi, 08 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Sinop Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
Huzurevi sakinleriyle tek tek ilgilenerek sohbet eden Vali Hasan İpek ve eşi Gülten İpek Hanımefendi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle huzur evinde kalan bayanların Kadınlar Gününü kutlayarak, kırmızı karanfil verdiler.
Vali Hasan İpek ve eşi Gülten İpek Hanımefendi, hastalıkları nedeniyle odalarında yatan yaşlılarımızı da ziyaret ederek, Huzurevi sakinlerinin durumları hakkında görevlilerden bilgiler alan İpek’e, Sinop Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaretine, İl Jandarma Komutanı Şefaattin Serten’in eşi Gül Serten, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’in eşi Songül Dağdeviren, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Melih Keleş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Harun Köksalan ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Birim Müdürleri eşlik etti.
Huzurevi sakinleri, Vali Hasan İpek ve eşi Gülten İpek Hanımefendi’ye ziyaretleri nedeniyle memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkür etti.h14 h13 h12 h11 h10 h9 h8 h7 h6 h5 h4 h3 h2 h1 h

Başa dön tuşu