(KUZKA)GÜDÜMLÜ PROJE ARAMA TOPLANTISI VALİ İPEK’İN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı’nın 2017 yılında ve müteakip yıllarda gerçekleştirmeyi planladığı Güdümlü Mali Destek Programı kapsamında desteklenecek proje konuları hakkında Sinop’ta proje uygulayacak muhtemel tarafları bir araya getirmek, desteklenmesi önerilen proje fikirleri için talep toplamak ve uygulanabilir nitelikte olan projeleri belirlemek üzere Güdümlü Proje Arama Toplantısı Vali Hasan İpek’in başkanlığında İl Genel Meclis Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Toplantı’da Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Program Yönetimi Birimi Başkanı Halil İbrahim KIRLI Güdümlü Mali Destek Programı kapsamında kamu kurum ve kuruluş temsilcilerine yönelik proje konuları ve içeriği hakkında bir sunum yaptı.
(KUZKA) Program Yönetimi Birimi Başkanı Halil İbrahim Kırlı’nın sunumunun ardından, proje fikrinin oluşturulmasına yönelik Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Uzmanı Osman Ucael’de, katılımcılara örnek projeler üzerinden bir sunum yaptı.
Toplantıda son olarak Kamu Kurumu temsilcilerine hitap eden Sinop Valisi Hasan İpek, Ajansın destek programlarından faydalanmak üzere Sinop’tan şehrin ihtiyacı olan sorunlara çözüm üretecek, kaliteli projeler beklediğini ifade ederek, Ajans tarafından sunulan fırsatın iyi değerlendirilmesi gerektiği söyledi.
Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) tarafından gerçekleştirilen Güdümlü Proje Arama Toplantısı, katılımcıların programa ilişkin proje fikirleri alınması ve sorularının cevaplandırılmasıyla sona erdi.
İl Genel Meclisi Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Güdümlü Proje Arama Toplantısı’na Sinop Valisi Hasan İpek’in yanı sıra Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır, İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Gündoğdu, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol Derici, KUZKA Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan Genç ile Kamu Kurum ve Kuruluş temsilcileri katıldı.KUZKA 1KUZKA 2 KUZKA 3 KUZKA 4

Başa dön tuşu