MELİKŞAH KÖYÜNDE YAPILAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Sinop Valisi Hasan İpek’in eşi Gülten İpek Hanımefendi, Sinop Merkez Lala ve Melikşah köylerinde ikamet eden kadınlarla eğitim, sağlık ve aile içi iletişim konularında bilgilendirme ve tanışma amaçlı düzenlenen toplantıda biraraya geldi.
İlgili Kurum Müdürlerinin hazır bulunduğu bilgilendirme toplantısında, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan, Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu tarafından düzenlenen Kurs ve faaliyetler hakkında, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Melih Keleş, Gönül Elçileri Projesi, Aile İçi İletişim ve Evlilik Öncesi Eğitim konularında, Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Arzu Eser ise Kadın Sağlığı ve Hijyen Konularında sunum yaparak, bilgilendirmede bulundu.
Yapılan sunumların ardından Vali Hasan İpek’in eşi Gülten İpek Hanımefendi, Lala ve Melikşah Köyü kadınları ile bir süre sohbet ederek, talep ve sıkıntıları hakkında bilgiler aldı.
Melikşah Köyünde Gerçekleşen bilgilendirme toplantısına Vali Hasan İpek’in eşi Gülten İpek Hanımefendi’nin yanı sıra, İl Jandarma Komutanı Şefaattin Serten’in eşi Gül Serten, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’in eşi Songül Dağdeviren, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Melih Keleş, Valilik Özel Kalem Müdürü Fikriye Gökgöz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma İl Müdürü Ümit Korkmaz, Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Arzu Eser, Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Ayşe Keskin, Lala Köyü Muhtarı İbrahim Ercan, Melikşah Köyü Muhtarı Metin Acar ve Lala ve Melikşah köyündeki kadınlar katıldı.MELİKŞAH MELİKŞAH.jpg1

Başa dön tuşu