SİNOP ÜNİVERSİTESİ EMİT’TE

21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı.Dünyanın en büyük beş turizm organizasyonundan biri olan 21’nci EMİTT Fuarı ziyaretçilere kapılarını açtı. Sinop Valiliği’nin öncülüğünde Sinop Belediye Başkanlığı, Üniversitemiz Rektörlüğü, Sinop Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) ve Sinop Ticaret Odası organizasyonu ile Fuara katılan Sinop standı da büyük ilgi gördü.
EMITT Turizm Fuarı’nda stant açan Üniversitemiz, çeşitli materyaller kullanarak; Sinop ilimizin önemli turizm kuruluşlarından biri olan Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Otelinin ziyaretçilere tanıttı.Standımızın ilk misafirleri ise Sinop Valisi Hasan İPEK, Sinop Belediye Başkanı Baki ERGÜL, İl Kültür ve Turizm Müdürü İrfan GÖZ, KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan GENÇ ve Sinop Ticaret Odası Başkanı Erol DERİCİ oldu.
Üniversitemiz Özel Tasarımı Kiosk İlgi Odağı Oldu
21’nci EMİTT Fuarında Üniversitemiz özel tasarımı olan Kisok cihazı katılımcılardan yoğun ilgi gördü. Üniversitemiz standını ziyaret eden protokol üyeleri ve vatandaşlar, çekmiş oldukları fotoğrafları Sosyal Paylaşım sitesi İnstagram’da “# SinopEMITT2017” etiketiyle paylaştılar. Çekilen fotoğraflar, Üniversitemiz Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından geliştirilen yazılım sayesinde Kiosk cihazından hızlıca basılarak ziyaretçilere hediye edildi.

Başa dön tuşu