SİNOP’TA RAMAZAN SEVİNCİ!

Sinop Valisi Hasan İpek, Sinop Milletvekili Nazım Maviş ve Ak Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü, Durağan, Boyabat ve Saraydüzü’nde düzenlenen iftar programlarına katılarak, Sinop’taki ramazan coşkusuna ortak oldular.
Durağan, Boyabat ve Saraydüzü belediyeleri tarafından organize edilen mahalle iftarları, renkli görüntülere ve coşkulu anlara sahne oldu.
Sinop Merkezde ise Sinop Belediye Başkanlığı tarafından her yıl düzenlenen ramazan ayı etkinlikleri kapsamında iftar programı Sinopluların büyük katımıyla gerçekleşti.İskele Meydanında kurulan iftar sofrasına Sinop Valisi Hasan İpek, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Jandarma Komutanı Albay Şefaattin Serten, CHP Sinop İl Başkanı Barış Ayhan, Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek, Dikmen Belediye Başkanı Saim İstanbullu, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Baki Ergül ve Barış Karadeniz tüm masaları tek tek dolaşarak vatandaşlara oruçlarının kabul olmasını dileyerek, afiyet temennisinde bulundu.Başkan Ergül, düzenledikleri iftar programına katılan vatandaşlara katılımlarından dolayı teşekkürlerini iletti.
İftar programlarının ilki Boyabat Belediyesi tarafından Yıldız Mahallesinde gerçekleştirildi. İftara katılan Sinop Valisi Hasan İpek, Sinop Milletvekili Nazım Maviş ve Ak Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü, Boyabatlılar ile birlikte iftarlarını açarak Boyabat Belediyesinin Ramazan etkinlik alanını gezdiler. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftar programında renkli anlar yaşandı.
İftar programlarının ikincisi Durağan’da gerçekleştirildi. Durağan Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programında Sinop Valisi Hasan İpek, Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Ak Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü ve İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Gündoğdu Durağanlıların Ramazan coşkusuna ortak oldular. Vali İpek, Milletvekili Maviş, İl Başkanı Çöpçü ve İl Genel Meclisi Başkanı Gündoğdu, İftar programının ardından İstanbul Beşiktaş’taki hain terör saldırısında şehit olan Hakan Tanrıkulu’nun ailesini ziyaret ettiler. Ziyarette Sinoplu şehidimiz için dualar okundu.
Sinop’ta Ramazan coşkusunun yaşandığı bir diğer ilçe ise Saraydüzü oldu.Saraydüzü belediyesi tarafından organize edilen iftar buluşmasında; Sinop Valisi Hasan İpek, Sinop Milletvekili Nazım Maviş ve Ak Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü Saraydüzülülerle aynı sofrada buluşarak, Ramazan sevincine ortak oldular.durağan iftar4+ ramazan çokusu5 ramazan çosk ramazan çosku ramazan çoşkusu ramazan çoşkusu3 ramazan çşkusu2 SARADÜZÜ İFTAR SİNOP RAM şehit şehit2 şehit3 SİNOP RAMAZAN

Başa dön tuşu