ULAŞTIRMA BAKANI ARSLAN SİNOP’A GELİYOR!

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş’in daveti üzerine bir dizi temasta bulunmak üzere 13 Temmuz Perşembe günü Sinop’a geliyor.
Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın Sinop’ta devam eden yatırımları incelemek ve Sinop’umuzun ihtiyaçlarını tespit etmek için Sinop’a geleceğini açıkladı.
Bakan Arslan’ın Sinop programı hakkında bilgiler veren Maviş, “Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Aslan, Sinop’umuzda devam eden yatırımları incelemek ve Sinop’umuzun ihtiyaçlarını tesbit etmek üzere 13 Temmuz 2017 Perşembe günü Sinop’umuza teşrif edecektir. Ricamızı kırmayarak davetimizi kabul eden sayın bakanımıza hemşehrilerimiz adına teşekkür ederim. İnşaallah Sayın Bakanımızın ziyaretleriyle birlikte desteği ve katkısı da artarak devam edecektir” dedi.

MAVİŞ: BAKAN ARSLANDAN SİNOPA YOĞUN MESAİ
Sinop milletvekili Nazım Mavişin daveti üzerine 13 Temmuz 2016 Perşembe günü Sinop’a gelecek olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın Sinop programı oldukça yoğun.
Bakan Arslan’ın Sinop programı hakkında bilgiler veren  Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, “Sayın Bakanımızın ziyaretleri Sinop’umuz için önemli. Bu ziyaret Özellikle Sinopun batı yakası, yani Ayancık ve Türkeli ilçelerimizin yol ihtiyaçları ile ilgili güzel müjdeler alacağımız bir ziyaret olacak.” dedi.
Bakan Arslan’ın Sinop programının ayrıntılarını paylaşan Maviş şöyle konuştu:
“Sayın Bakanımız ilk olarak Sinop Havalimanımızın yeni terminal inşaatında incelemelerde bulunacak. Ardından Sinop Üniversitesi Kampüsü önündeki  köprülü kavşak çalışmalarını Sayın Bakanımız ile birlikte inceleyeceğiz. Bu incelemelerin ardından Sayın Bakanımızla Ayancık ilçemize geçecek ve Genze mevkii heyelan mıntıkasında incelemelerde bulunacağız. Ayrıca Sayın Bakanımız Türkeli yolunda bulunan, 15 Temmuz şehidimiz Ömer Can Açıkgöz’ün kabrini de ziyaret edecek. Sayın Bakanımız daha sonra Ayancık ve Türkeli ilçelerimizdeki STK temsilcilerimiz, muhtarlarımız,oda ve kooperatif Başkan’larımızla istişare toplantısında buluşacak.
Ayancık programımızın ardından Sinop Valiliğimizi ziyaret edeceğiz. Valilik ziyaretinin ardından Ak Parti Sinop İl Başkanlığımızda partililerimiz ile bir araya geleceğiz. Kendilerine ricamızı kırmadıkları ve SİNOP’A ayırdıkları bu yolun mesaiden dolayı bir kez daha şükranlarımı sunuyorum”

ulaştırma bakanı

Başa dön tuşu