VALİ HASAN İPEK ‘KADIN DİNLENME EVİ’NİN” AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

Sinop Valisi Hasan İpek, Sinop Belediyesi tarafından yaptırılan Kadın Dinlenme Evi’nin açılış törenine katıldı.
Vali Hasan İpek açılışta yaptığı konuşmada; “Ülkemizde kadınlarla ilgili bir çok problemlerimiz vardı. Bu problemlerin bir çoğu çözüldü. Bir çoğu da çözüm aşamasında. Bunlarında inşallah çözümü için zaman içerisinde bazı yollar alınır. Bugün, parkta çocuklarını oynatan, eşleriyle birlikte yürüyüş yapmaya çıkan, Sinop’lu ve misafir hanımefendiler için Belediye Başkanımız Sayın Baki Ergül, güzel bir düşünceyle Dünya Kadınlar Günü olan bu güzel günde hanımlarımıza bu dinlenme evini hediye etmek istediler. Sayın Milletvekilimizle, Belediye Başkanımızla ve siz değerli hanımefendilerle birlikte bugün Kadın Dinlenme Evi’nin açılışı için buradayız. Sinop Belediye Başkanımıza bu ince düşünceleri için teşekkür ediyorum. Hanımlarımıza hayırlı ve uğurlu olması dileklerimle buranın açılışını hep birlikte yapacağız. Tekrar hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Vali İpek’in yaptığı konuşmanın ardından Kadın Dinlenme Evi’nin açılış kurdelasını Vali Hasan İpek, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Belediye Başkanı Baki Ergül ve eşi Bircan Ergül birlikte kestiler.
Açılışın akabinde Kadın Dinlenme Evi’ni gezen ve açılışta bulunan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan Vali Hasan İpek, ardından Sinop Belediyesi Yaşlılar Lokaline geçti. Lokalde bulunan yaşlılarla bir süre sohbet etti.
Sinop Belediyesi tarafından yapılan Kadın Dinlenme Evi’nin açılış programına Vali Hasan İpek’in yanı sıra, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Belediye Başkanı Baki Ergül ve eşi Bircan Ergül, Belediye Başkan Yardımcıları, CHP Sinop İl Başkanı Barış Ayhan ve çok sayıda vatandaş katıldı.ÇALIŞ ÇALIŞMA12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 ç1

Başa dön tuşu