VALİ İPEK, BELEDİYE KONSERVATUARI TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU’NUN KONSERİNE KATILDI

Sinop Valisi Hasan İpek, Sinop Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği korosu tarafından Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Çok Amaçlı Salonunda verilen Türk Halk Müziği konserine katıldı.
Vali İpek, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen konser sonrasında yaptığı konuşmasında “Bu gece çok güzel bir müzik ziyafeti yaşadık. Bizlere bu ziyafeti yaşatan birbirinden değerli ses sanatçılarına teşekkür ediyor, başarıların devamını diliyorum”dedi.
Konuşmasının ardından Vali Hasan İpek, Sinop Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği korosu sanatçılarına gül dağıttı. Belediye Başkanı Baki Ergül ise Vali Hasan İpek’e çiçek takdim ederek,konsere katılımından dolayı teşekkür etti.
Sinop Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği korosu tarafından Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Çok Amaçlı Salonunda verilen Türk Halk Müziği konserine Vali Hasan İpek’in yanı sıra, Belediye Başkanı Baki Ergül, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Kurum Müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.KORO 1 KORO 2 KORO 3 KORO 4 KORO 5 KORO 6 KORO 7

Başa dön tuşu