VALİ İPEK VE EŞİ OFF-ROAD YARIŞLARINI İZLEDİ

Hasan İpek ve eşi Gülten İpek Hanımefendi, Türkiye Off-Road Şampiyonası 1. Ayak yarışlarını izledi.Sinop Off-Road Kulübü Derneği ve Boyabat Belediyesi’nin katkılarıyla Boyabat İlçesi Daylı Mevkiinde gerçekleştirildi.
Türkiye Off-Road ŞampiyonasıŞampiyonanın 1. ayak yarışları tamamlandıTürkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından Sinop’ta düzenlenen Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın 1. ayak yarışları tamamlandı.
Yarışmaya, 9 İlden 22 araç katıldı. Şehit Ömeroğlu Mustafa etabında ikinci gün yarışlarını izleyen Vali Hasan İpek, bütün yarışmacılara başarılar diledi.Oldukça çekişmeli geçen yarışmada bazı araçlar yoldan çıkarak kaza yaptı.Yolda kalan araçlara ise iş makinesi yardımıyla kaldırıldı.Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Şampiyonanın 1. Ayak yarışlarını ilk üç sırada tamamlayan ekipler ise lider olarak Mustafa Akın-Emre Köksalan tamamlarken 2. Engin Başkurt-Şükrü Mindiloğlu ve 3. olarak Kenan Özsoy-Hüseyin Uyar tamamladı.
Türkiye Off-Road Şampiyonasının 1.Ayak Yarışlarına Vali Hasan ipek ve eşi Gülten İpek Hanımefendi’nin yanısıra, Saraydüzü Kaymakamı ve Boyabat Kaymakam V. Muhammed Serkan Şahin, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı,Kurum Müdürleri, STK Temsilcileri, Off Road Kulübü Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.vali yrşvali ofroadevali ofroadaraba

Başa dön tuşu