Yaşar Topçu HALK TV’de “Türkiye Nereye” programına konuk oluyor!

Eski Ulaştırma Bayındırlık ve İskan Bakanlarından Yaşar Topçu, Halk Tv’de yayınlanan “Türkiye Nereye” adlı programa yeniden konuk olarak davet edildi.
28 Ocak’ta yayınlanan programa konuk olan Yaşar Topçu, programın reyting rekoru kırması üzerine yeniden yayınlanması yönünde izleyicilerden gelen yoğun istek üzerine aynı programın devamı niteliğinde yapılması planlanan ikinci programa da konuk olarak çağrıldı.
Topçu; bu programda öz eleştiride yaparak kendi hatalarının olduğunu belirttiği açıklamasında ‘bir dönemi karaladık’ diyerek bu günlere gelinmesinde kendilerinin hangi, sorumluluklarının olduğunu da söyledi. Yoksullara fakirlere sahip çıktıklarını belirten Topçu ‘ yeşil kartı ve yaşlı aylığını kendi iktidarlarının çıkarttıklarını belirttiği tv programında toplumun sağ duyu ile hareket ederek bu Anayasa değişikliğine ‘HAYIR’ demeleri gerektiğini vurguladı. Bu Anayasa değişikliğini bir ucube olarak nitelendiren Topçu, parlementer sistemin güçlendirilmesi gerektiğini söyledi.
4 Şubatta programa tekrar konuk olacak olan Yaşar TOPÇU siyasi deneyimlerini aktararak toplumun neden HAYIR demesi gerektiğini aktarmaya devam ediyor. Aydın kesimlerin, düşünen bireylerin, toplumun geniş kesiminin tek adam rejimine hayır diyeceğini vurgulayan TOPÇU’nun konuk olduğu tv programlarıSinop’ta oldukça reyting aldığı belirtiliyor.

yaşar topçu ile ilgili görsel sonucu

Başa dön tuşu