YÖK YÜRÜTME KURULU ÜYESİ PROF. DR. RAHMİ ER’DEN SİNOP ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET

YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Rahmi Er, değerli eşleri Seyhan Er ile birlikte Sinop Üniversitesini ziyaret etti.
Ziyarette YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Rahmi Er ve eşi Seyhan Er’i Rektör Prof. Dr. Nihat DALGIN rektörlük girişinde karşıladı.
Daha sonra Rektörlük makamına geçildi.Burada YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Rahmi Er ile Üniversite hakkında sohbet eden RektörProf. Dr. Nihat DALGIN, Üniversiteile ilgili bilgi vererek, gerçekleştirilmesi düşünülen projeleri anlattı.
Ziyarete Sinop Üniversitesi Genel Sekreteri Mehmet Atlı ve Daire Başkanları da eşlik etti.
Rektör Prof. Dr. Nihat Dalgın ziyaretleri anısına YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Rahmi Er’e hediye takdiminde bulundu.
Ziyaretin ardından YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Rahmi Er, eşleri Seyhan Er ve Sinop Rektörü Prof. Dr. Nihat DALGIN, Yeni Kampüs alanında bulunan İlahiyat Fakültesini ziyaret ederek incelemelerde bulundular.
Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat DALGIN, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Rahmi Er’e hızla yükselen yeni kampüs projesi hakkında da bilgiler verdi.
Ziyarete İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Muzaffer Barlak ve Yrd. Doç. Dr. Hasan ŞAHİN ile İlahiyat Fakültesi Öğreti Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hasan Selim Kıroğlu eşlik etti. YÖK YÖK2 YÖK3

Başa dön tuşu