AK KADINLARDAN KARANFİL TAKDİMİ

AK Parti Sinop İl Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Pazar yerinde esnaflık yapan hanımlara karanfil dağıtarak Dünya Kadınlar Gününü kutladılar. Programa Gençlik Kolları Başkanı Doğan Can Al’da destek verdi.
Pazarcılık yapan kadın esnafları tek tek ziyaret ederek hayırlı kazançlar dileyen yönetim kurulu üyeleri hanımlara işlerinde kolaylıklar dileyerek kapalı Pazar yerinden ayrıldılar.
AK Parti Kadın Kolları Başkanı R. Eda Özvin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kadınlarımızın hayatın her alanında var olduğunu belirterek; “Bizim siyasi davamızın ana teması sadece kadınlarımızın uğradığı zulüm ve ayrımcılığa karşı mücadele etmek değil, aynı zamanda kadınları hayatın her alanında söz ve eylem sahibi yapacak şekilde projeler üretmek, kadın istihdamını destekleyerek onları tarımdan sanayiye, teknolojiden ticarete kadar geniş bir yelpazede Türkiye’nin üretim gücüne katkı veren paydaşlar olarak kazandırmaktır. Bu gayretler ile ülkemizde kadının toplumsal hayattaki aktif rolü giderek artmaktadır” ifadesini kullandı.

Başa dön tuşu