CHP DURAĞAN İLÇE TEŞKİLATI BAŞKAN DEVECİ’Yİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ…

CHP Durağan ilçe başkanı Mustafa Eker, CHP Durağan kadın
kolları Başkanı Nuray Çoşkun başkan Yardımcısı Erdal Karaman’la birlikte Samsun Atakum Belediye başkanı Av. Cemil Deveci’yi, makamında ziyaret ettiler.

CHP DURAĞAN İLÇE TEŞKİLATI BAŞKAN DEVECİ’Yİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ…

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

CHP Durağan ilçe başkanı Mustafa Eker, CHP Durağan kadın kolları Başkanı Nuray Çoşkun başkan Yardımcısı Erdal Karaman’la birlikte Samsun Atakum Belediye başkanı Av. Cemil Deveci’yi, makamında ziyaret ettiler.
Çok samimi bir ortamda geçen ve CHP Durağan ilçe teşkilatı başkan ve üyeleri ile yakından ilgilenen Deveci, Boyabat, Durağan ve Saraydüzü ilçelerinin kendinde ayrı bir yeri olduğu ifade etti. Deveci; “Ben o bölgenin çocuğuyum. Ordaki insanların yaşam şekillerini ve ne kadar zorluk içerisinde kıt kanat geçindiklerini, sevdiklerini gurbete gönderirken bile şükrettiklerini iyi biliyorum. O bölgede özellikle CHP gibi sol partilerde siyaset yapmanın zorluğunu da en iyi bilenlerden biriyim. Sizin gibi idealleri ve düşünceleri doğrultusunda siyaset yapan tüm arkadaşlarımıza bu zorlu mücadele de kolaylıklar diliyorum. Belediye başkanı olduktan sonra özellikle yöremizden gelen ve bizden bir talebi olan tüm hemşerilerimize imkanlarımız ölçüsünde yardımcı olmaya çalıştık. Bundan böyle saat mefhumu gözetmeksizin gerek hastanelerimizde gerekse fakültede işi olan her hemşerime yardımcı olmak beni mutlu eder. Telefonlarım 24 saat açıktır” dedi.

7200 CAFE VE RESTORAN KAPALI!. ÇALIŞANLARI MAĞDUR…
Atakum da göreve geldikten sonra yaptıkları çalışma sonrası köylerle birlikte hizmeti tabana yayma mücadelesi başlattıklarını belirten Deveci; ” borç yükü ile dolu bir belediye aldık. Zaman zaman basına da yansıyan kamu hizmetindeki binalarımıza icra memurlarının geldiği dönemler yaşıyoruz. Ama biz halkımıza verdiğimiz tüm sözleri, projeleri hayata geçirmek için gecemizi gündüzümüze kattık. Hiçbir gerekçenin mazeretin arkasına sığınmadan köy, kent merkezi ayrımı yapmadan her noktaya hizmetlerimizi yayarak insanımıza hizmet ediyoruz. Sosyal projelere ağırlık vererek toplumsal hizmeti insanımızla buluşturmaya gayret gösteriyoruz.
Göreve geldikten sonra yine tüm dünya da olduğu gibi ülkemizi de saran COVİD 19 nedeni ile işyerini kapatan işsiz kalan insanımıza yardımcı olmaya, sorunlarını çözmeye, ekonomik destekler sunmaya gayret gösteriyoruz. Atakum Samsun’un en gözde yeri ve sahil bandı ile de hizmet odaklı lokanta restoran ve kafelerle dolu bir ilçe. Sahil bandımızda yaklaşık 7200 restoran kafe ve eğlence merkezleri var. Burada çalışan çok sayıda emekçi arkadaşımızda bu gün işsiz durumda. Belediye olarak günde 1000 kişinin evine gıda yardımında bulunuyoruz. Pandemi sürecini de dayanışma ile aşmaya çalışıyoruz”
dedi.

GECİKTİRDİĞİMİZ BİR HAYIRLI OLSUN ZİYARETİDİR!
CHP Durağan ilçe Başkanı Mustafa Eker’de Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’yi ziyaretlerinin gecikmiş bir hayırlı olsun ziyareti olduğunu ifade ederek; “sayın başkanımız bizlerin gurur kaynağıdır. Samsun’un en gözde kültürel ve sosyal projeleri dikkat çeken ilçesinde 31 Mart seçimlerinde projeleri ve söylemleri ile iktidar partisinin tüm imkanları karşısında haklı bir gururu bizlere yaşatmıştır. Hem yöremizin bir evladı olarak hem de bölgemiz insanının sürekli hastanelerine geldiği yolundan geçtiği bu güzel ilçede seçimle iş başına gelen bir hemşerimiz olması bizleri ziyadesi ile mutlu etmiştir. Her telefon açtığımızda cevap veren hastamızla ilgilenen onun sorunlarını kendine dert edinen değerli başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

Bir Tuna Ünlütürk dahil 4 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
Başa dön tuşu