İYİ PARTİ DURAĞAN’A ÇIKARMA YAPTI!

İYİ Parti’nin iki milletvekili ve üst düzey yöneticileri Sinop’un ilçelerinde iki gün boyunca vatandaşlarla bir araya geldi.
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Toplumsal Politikalar Başkanı Avukat Ünzile Yüksel, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı Avukat Kaan Eren, Avukat Cengiz İşler ile Filiz Akyüz’den oluşan partinin genel merkez heyeti Sinop’a iki günlük ziyaret gerçekleştirdi.
Heyet, programın ilk gününde Boyabat, Durağan ve Saraydüzü ilçelerinde, ikinci gün ise Ayancık ve Erfelek ilçelerinde esnaflar ve ilçe pazarındaki satış yapan köylüler ile bir araya geldi ve onlarla sohbet etti. Heyete ziyaretleri sırasında İYİ Parti Sinop İl Başkanı Yılmaz Şanlan, Merkez İlçe Başkanı Serpil Ünlütürk, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.
11 Şubat tarihinde Durağan’a da gelen heyet 2 gruba ayrılarak ilçedeki esnaf kesimlerini ziyaret edip dertlerini dinledi hatırlarını sordu. İyi Parti Durağan ilçe başkanı Musa Önder “İYİ parti olarak gelen heyetimizi tüm esnaf kesimlerini gezdirerek dertlerini anlatmalarını istedik” dedi.
Sinop programı hakkında bilgi veren İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Avukat Ünzile Yüksel: “Sinop’ta esnaf ve STK ziyaretlerimizi tamamladık. Gerçekten halkın ilgisi, esnafın ilgisi büyük. Dertler büyük. Tüm Anadolu’da olduğu gibi küçük esnafın durumu çok perişan ve destek alamadığını gördük. O nedenle biz buradan yetkililere sesleniyoruz. Lütfen esnafın sesine kulak verin. Biz şunu gördük. Biz gerçekten bu milletin umudu olmuşuz. Sevgili liderimiz Meral Akşener bu milletin umudu olmuş. Canı gönülden selamları başımızın üstünde Ankara’ya götüreceğiz” dedi.
Hükümete çağrıda bulunan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Avukat Ünzile Yüksel, özellikle küçük esnafın ve gençlerin sesine kulak verilmesini istedi.

Bir 1 kişi, ayakta ve takım elbise görseli olabilir
Bir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 1 kişi ve ayakta görseli olabilirBir 1 kişi, oturuyor ve iç mekan görseli olabilirBir 1 kişi ve ayakta görseli olabilirBir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 4 kişi, ayakta duran insanlar, meyve ve açık hava görseli olabilirBir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir Erdal Alkan ve Yılmaz Şanlan dahil 4 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 2 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'ÇAĞRI TAVUKCULUK 852k' görseli olabilirBir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir
Başa dön tuşu