‘‘Köpek’’ Tartışması Cinayete Sebep Oldu!

Sinop’un Boyabat ilçesi Darıözü köyünde köpek yüzünden çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle 1 kişi öldü, bir kişi de ağır yaralandı. Sinop’un Boyabat ilçesi Darıözü köyüne bağlı Göllük yaylasında M.C ve İ.A arasında köpek yüzünden çıkan tartışma kavgaya dönüştü.

Kavganın büyümesiyle İ.A, M.C. ve S.B.’i bıçakla yaraladı. Sağlık ekipleri ve jandarmaya haber verilmesiyle olay yerine gelen 112 Acil ekipleri yaralıları Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine sevk ettiler. Yaralılardan M.C., tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederken diğer yaralı S.B. ilk müdahalenin sonrasında Samsun’daki hastaneye sevk edildi.

Boyabat ilçesinde çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine bir kişiyi bıçaklayarak öldürüp, bir kişi de yaralayan zanlı İsmail A. Boyabat Jandarma ekipleri tarafından yakalanarak Boyabat Adliyesi’ne teslim edildi.
Boyabat ilçesi Darıözü köyü, Göllük Yaylasında 27 Ağustos 2021 Cuma günü çıkan bıçaklı kavgada M.C.’yi öldürmek, S.B yaralamaktan aranan İsmail A. 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yakalanarak Boyabat Adliyesine teslim edildi.
İsmail A. Cumhuriyet Savcılığının sorgulaması sonrasında sevk edildiği mahkemece de sorgulandıktan sonra tutuklandı.
Tutuklanan zanlı jandarma ekipleri tarafından teslim alınarak Sinop Kapalı Cezaevi görevlilerine teslim edildi.

 

Başa dön tuşu