MAVİŞ TÜRKELİ’DE, YAPIMI SÜREN YATIRIMLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU

AK Parti Sinop Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Dr. Nazım MAVİŞ Gemiyanı Cami açılışına katılmak ve devam eden yatırımları yerinde incelemek üzere Türkeli’deydi.

Türkeli Gemiyanı Mahallesi Camii Belediyenin öncülüğünde Devlet vatandaş işbirliğiyle tamamlanarak ibadete açılan camiinin açılış programına ilçe protokolüyle birlikte katıldı. AK Parti Sinop Milletvekili Dr Nazım MAVİŞ, Cami’nin açılışında bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getirerek Caminin yapımına önderlik yapan Belediye Başkanı Veysel ŞAHİN ve AK Parti ilçe başkanı Turan YILDIRIM başta olmak üzere bütün hayırseverlere ve Türkeli’li Hemşehrilerine teşekkürlerini sundu. Maviş Türkeli’nin her bir ferdiyle gurur duyduğunu beliren Maviş, Camilerin sadece gelip namaz kılınan yerler olmadığını, ülkenin tapusu olduğunu ifade etti. Mavi; bu ülkenin tapusu olarak gördükleri bu Camileri inşa eden yürekli, imanlı ve inançlı insanları tebrik ederek konuşmasını tamamladı.

Cami açılışından sonra Türkeli Kaymakamı Mehmet Kaan Kini’yi ziyaret eden Maviş, akabinde Muhtarlar Derneğinde Muhtarlarla bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.

Maviş şantiye kuruluş çalışmaları devam eden Türkeli Helaldı Çatalzeytin yol çalışmalarını da yerinde inceledi. Şantiye kurulum çalışmaları devam ederken bir taraftan da deniz dolgu ve yol dolgu çalışmalarının da devam ettiğini ifade eden Maviş, Çatalzeytin Helaldı Devlet Yolu, Helaldı Heyelan Islahı, Büyükdüz Varyantı toprak işleri, sanat yapıları ve üst yapı inşaatı bitirmeyi hedefliyoruz” dedi 500 kişilik kapalı tribün ve modern yönetim binasını içinde barındıracak olan Huzur Dinçel Stadında da incelemelerde bulunan Maviş, “ihalesi yapılmış olan ve içinde bulundukları gün itibariyle yönetim binasının temeli atılan Spor kompleksinin en kısa sürede yapımının tamamlanarak hizmete sunulacak” dedi.
Toplum Sağlığı Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi, 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun da yer alacağı Sağlık Kompleksinde incelemelerinde bulunan Maviş, kaba inşaatı, dış sıvası ve mantolama işlemleri tamamlanan sağlık kompleksinin en kısa sürede hizmete sunulacağını söyledi.

Bir 1 kişi, ayakta, oturuyor ve açık hava görseli olabilir
Bir 1 kişi ve açık hava görseli olabilir
Bir bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir
Başa dön tuşu